Adoptovať si psíka z útulku a dať mu lásku i teplo domova je niečo krásne. Aj keď vás to bude stáť čas a trpezlivosť, to, čo vám však havkáč vráti, je dvojnásobne väčšie. Láska, ktorou vás obklopí vám každý deň pripomenie, že ste spravili najlepšie rozhodnutie svojho života. Takto sa cíti aj mladá študentka Kayla Filoon, ktorá si adoptovala pitbulla a ten jej neustále prejavuje lásku objatiami. 

Mladá 20-ročná študentka Kayla Filoon robí dobrovoľníčku v psom útulku vo Philadelphii. V momente, keď prvýkrát uvidela svojho budúceho psíka, pitbulla menom Russ, vedela, že toto puto bude niečím výnimočné. “V našom útulku sme ho prichýlili ako zbitého a opusteného psíka. Bol veľmi chudý a na mnohých miestach nemal srsť. Sedel a pozeral na mňa tým pohľadom a ja som vedela, že si ho musím vziať domov,” povedala študentka. Odvtedy jej Russ prejavuje lásku vždy, keď sa dá, a to takýmto milým objatím. No nie je zlatý? :)

Foto: Twitter, Instagram | Video: YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Miška H
Študentka žurnalistiky, ktorá miluje písanie a čítanie dobrých kníh, najväčšou vášňou však zostáva varenie a pečenie dobrôt. Verí, že sa dá vždy nájsť dôvod na úsmev. A so svojimi článkami sa vo vás pokúsi prejaviť emócie, poradiť, inšpirovať, pretože každá žena potrebuje občas chvíľku len pre seba. (: