Éterická speváčka Lana Del Rey, ktorá si vďaka svojej jedinečnej hudbe získala fanúšikov po celom svete, zásadne zmenila svoj výzor. Autorku hitov ,,Video Games” či ,,Summertime Sadness” evidentne omrzela jej tmavá hriva a iba pred pár dňami sa premenila na nežnú svetlovlásku.

Krásna Lana Del Rey, vlastným menom Elizabeth Woolridge Grant, patrí vďaka melancholickým skladbám so zvukom 60. rokov k obľúbeným speváčkam súčasnej generácie. Aj keď boli jej poznávacím znamením dlhé gaštanové vlasy, iba pred pár dňami prekvapila všetkých svojich fanúšikov, keď sa v uliciach Beverly Hills objavila ako blondína. 30-ročnej speváčke však dodal nový odtieň dievčenskosť a musíme uznať, že vyzerá skutočne rozkošne. Dokázali by ste takto zásadne zmeniť farbu vašich vlasov aj vy? :)

1 3 4 2 6

Foto: Twitter

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)