Miláčik ženského osadenstva sa dal nahovoriť na poriadnu divočinu a dal tak najavo, že si dokáže vystreliť aj sám zo seba. Z Channinga Tatuma, ktorému by neodolala snáď žiadna žena sveta, sa stala kráľovná hudobnej scény Beyoncé!

Nedávno odvysielala americká televízna stanica ďalšiu časť obľúbenej súťaže celebrít v playbackovom speve s názvom Lip Sync Battle. Na súťaž v playback spievaní skladby od Grammy víťazky Beyoncé „Who run the world“ sa dal nahovoriť veľký miláčik žien Channing Tatum. Ten bol po zverení sa do rúk vizážistkám a stylistom na nerozoznanie od speváckej divy. Keď sa k tomu pridala Chaninngova pozorovacia schopnosť a herecký talent, diváčky boli po jeho vystúpení vo vytržení. Keď sa na záver zjavila na pódiu samotná Beyoncé, boli takmer na nerozoznanie. :)

channing tatum beyonce
Miláčik žien Channing Tatum si vie vystreliť aj sám zo seba.

Ani samotná Tatumova manželka a súperka vo večernom súboji nedokázala spracovať to, čo práve videla, čo Channing vtipne okomentoval so slovami: „Ospravedlňujem sa.. Snívam o tom, že raz budem robiť práve toto, odkedy som bol malé dievčatko.. Dúfam, že moje manželstvo sa po tomto večeri neskončí.“

channing tatum beyonce
Dali by ste si povedať, aj keby bol v takomto ohoze?

Nuž, niežeby si práve toto mnohé z vás nepriali, ale keďže rozvod sa nekoná, pokochajte sa aspoň na tomto zábavnom videu.:)

V hlavnej úlohe Channing Tatum ako Beyoncé

Zdroj Foto: thewrap.com, Youtube