Charizmatického herca Bena Afflecka sa paparazzom podarilo nachytať ,,hore bez“ počas nakrúcania novej snímky „Triple Frontier“! Možno si poviete ,,je tam toho,“ veď predsa len 45-ročný herec už nie je tým vymakaným športovcom ako kedysi. Pri pohľade na jeho chrbát však dozaista stratíte reč, 3- násobný otec totiž ukázal, že jeho telo zdobí obrovské tetovanie bájného vtáka Fénixa. 

Po tom, čo sa Ben verejne priznal, že je dlhoročne závislý od alkoholu, sa prevalila aj informácia o krachu jeho manželstva s krásnou herečkou Jeniffer Garner. Ben sa však životným skúškam nepoddal a úspešne sa zo závislosti vyliečil. Jeniffer následne dokonca stiahla žiadosť o rozvod a všetko sa zdalo byť v hercovom živote opäť perfektné. To trvalo, až pokým párik minulý rok neohlásil, že aj napriek všetkej snahe na udržanie ich manželstva sa ich životné cesty rozchádzajú. Aj keď zväzok hollywoodskych hviezd predsa len krachol, podarilo sa mu zostať „čistým“ a dnes pracuje na novom filme!

Nenechajte sa však zmiasť, tetovanie, ktoré zdobí Benov chrbát, je „fake“ vytvorený kvôli už spomínanej snímke „Triple Frontier“! Aj keď uznajte, že bájny Fenix, ktorý povstal z popola, by perfektne ozrkadľoval Affleckov život.

Zdroj: etonline.com | Foto: Instagram