Československý superstarista Ben Cristovao sa aj napriek tomu, že talentovú súťaž nevyhral, momentálne naplno venuje svojej hudbe, v ktorej sa mu mimoriadne darí. Svoju slávu však nezabúda využívať ani na to, aby pomáhal iným. Tentokrát sa rozhodol pre pomoc ukázať trošku viac, čím potešil nejedno ženské oko. 

Tie, ktoré Bena sledujete aj na sociálnych sieťach, viete, že okrem hudby sa mladý spevák venuje aj svojmu telu, o čom svedčí vypracovaná postava, ktorou dráždi fanúšičky na koncertoch i na internete. O tom, že vyzerá naozaj dobre, nás presvedčil vo videu, ktoré zverejnil na Facebooku. Hlavná myšlienka však nebola ukázať sa nahý, ale poukázať na fakt, že v dnešnej dobe si mladí ľudia neuvedomujú, aké riziká prichádzajú s tým, že zdieľajú svoje nahé fotografie na sociálnych sieťach alebo s ľuďmi, ktorých až tak nepoznajú. Pretože to, čo raz zverejníš, už nikdy nevymažeš. Ben k videu pridal aj malé posolstvo: „Za žiadnych okolností a proste nikdy neposielaj svoje nahé fotky nikomu. Akonáhle ich pošleš, strácaš nad nimi kontrolu a môžeš iba sledovať, či sa náhodou neobjavia na internete, potom už nespravíš nič. Na toto FAKT BACHA!“

Toto video bolo jedno z mnohých v kampani s názvom #seznamsebezpecne, ktorá sa zaoberá tým, aké nástrahy číhajú na užívateľov internetu. Ben sa zúčastnil viacerých krátkych spotov, poukazujúc na nebezpečné situácie, v ktorých sa mnoho mladých ľudí v dnešnej dobe ocitá.

Video/Foto: Facebook