My, ženy, sme občas poriadne ješitné. Keď sa nám niečo nepozdáva, zahráme sa na Sherlocka Holmesa a pátrame dovtedy, kým nenájdeme to, čo sme hľadali. Mladej žene, ktorá upodozrievala svojho partnera z nevery, sa to tentokrát vypomstilo. 

Tak veľmi chcela zistiť či jej je partner neverný, že si ľahla pod posteľ a čakala, kým jej drahý nepríde domov. K tomu všetkému mu prichystala i nemilé prekvapenie vo forme listu s odkazom, že ho už nemiluje a že sa rozhodla od neho odísť. Ten ho čakal v obálke položený na posteli, pod ktorou sa žena ukryla.

Keď muž prišiel domov, zistil, že jeho priateľka sa tam nenachádza, a tak sa v kľude naobedoval, sadol si na posteľ a vzal do ruky mobil. Odrazu žena ležiaca pod posteľou započula to, o čom bola presvedčená. ,,Ahoj, zlato, konečne som sa zbavil tej hlúpej kravy, len mi je ľúto, že to trvalo tak dlho. Ale my to doženieme, hneď som u teba.“ Odrazu sa zabuchli dvere.

Žena vyskočila spod postele ako zmyslov zbavená. Keď sa lepšie porozhliadla, všimla si, že na liste je niečo napísane. ,,Láska, nabudúce, keď sa ma rozhodneš nachytať, aspoň sa lepšie schovaj. Videl som ti nohy. Išiel som len do obchodu, hneď som naspäť. Milujem ťa!“

Tento vtipný príbeh zúfalej ženy sa rozšíril internetom do celého sveta a nedôverčivé dámy by sa z neho mali poučiť. Ženy, nezabúdajte, že láska a dôvera sú základnými piliermi úspešného vzťahu!

Foto: YouTube