Lady Gaga je posledné obdobie samé prekvapenie. Kým ale správy o jej vzťahu s Bradleym Cooperom či dokonca speváčkinom tehotenstve zatiaľ ňou samotnou potvrdené neboli, táto novinka je viac než istá. Ak teda patríte medzi Gaginých fanúšikov, budete priam nadšená!

Po tom, ako speváčka prerazila vo svete s hitom Just Dance, sa stala okamžite kontroverznou postavičkou hudobného a módneho priemyslu. Lady Gaga totiž pri každej príležitosti volila čo najoriginálnejší kostým, ktorý vždy doplnila poriadne výrazným make-upom.

Lady Gaga

Z Lady Gaga je podnikateľka

K dekoratívnej kozmetike ale hrdinka z trháku Zrodila sa hviezda inklinovala už od malička, kedy pri líčení obdivovala svoju mamu. Keď videla, ako sa dokáže vďaka štetcom a farbičkám zmeniť, začala tieto pomôcky ženskej krásy používať aj ona, vďaka čomu si vraj poriadne zvýšila nízke sebavedomie – dovtedy si vôbec nepripadala atraktívne.

A práve v kozmetike spočíva novinka, ktorou v týchto dňoch Lady Gaga šokovala fanúšikov – známa Američanka rozbieha biznis s vlastnou značkou Haus Laboratories, pričom sľubuje, že produktami šetrnými k telu a prírode poteší aj milovníkov eko a bio.

Už čoskoro

Obľúbená umelkyňa už na Instagrame zverejnila prvú ochutnávku v podobe fotografie a videa, kde sa dievčatám prihovára, aby boli so sebou spokojné a nebáli sa vyjadriť svoje ja aj prostredníctvom make-upu. Nová rada výrobkov by sa mala na trhu objaviť doslova o pár dní, konkrétne 15. júla – nevieme sa dočkať!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj/Foto: Instagram/ladygaga