Pomaly sa zdalo, že kontroverzná star sa svojimi uletenými kreáciami stiahla do úzadia, no po dlhšom čase opäť kričí po pozornosti. Kombinácia modrej a oranžovej na vlasoch fenomenálnej speváčky Lady Gaga tu ešte nebola, tak prečo ju neskúsiť?

 

Nová GaGa

31-ročná víťazka Grammy sa pochválila novým zjavom, kde inde, než na Instagrame. 30. júla sa na jej profile ocitla fotka so stručným, ale výstižným popisom „Joanne World Tour“, čo nejednému fanúšikovi napovedalo, že pôjde zrejme o look pre nové turné. Speváčka rovnako nezabudla pripísať kredit autorovi diela na jej hlave, kaderníkovi Fredericovi Aspiras a kozmetičke Sarah Tanno. Reklama musí byť!

Lady Gaga Instagram novy uces

Chameleón

Dlhé roky poznáme speváčku ako blondínu, avšak vieme, že so skúšaním divných kombinácií a nápadov nemá najmenší problém. Výnimkou nie je ani jej hriva. Pri príležitosti odovzdávania Grammy sa zjavila s bledoružovými kučerami a roky dozadu by sme jej korunu krásy našli aj v neónovo oranžovej, žltej, či dokonca tyrkysovej farbe.

Lady Gaga grammy 2017

Bojovníčka za spravodlivosť

Lady Gaga nedávno spojila svoje meno so speváčkou, ktorá sa pokúša o návrat na scénu, Keshou. Tá vedie súdny spor s jej hudobným exproducentom, ktorý ju údajne zneužíval. Extravagantná kráska sa svojej kolegyne zastala, na čo opäť využila známu sociálnu sieť Instagram, kde napísala: „Tým, čím si prešla Kesha, prešlo mnoho ženských interpretiek, vrátane mňa a s následkami bude musieť žiť do konca svojho života.“ Za pozlátkom showbiznisového života je zrejme oveľa viac, než sa zdá.

Lady Gaga Instagram novy uces

Lady Gaga vlasy

Lady Gaga vlasy

Lady Gaga vlasy 2017

Zdroj: usmagazine.com | Foto: Instagram

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk