“Svet vníma Eda ako úžasného muža a hudobníka a toľké slovné útoky si skutočne nezaslúži,” hovorí Lady Gaga. Nakoľko sa na početných urážkach tohto Brita podieľali aj jej fanúšikovia, Lady Gaga volá po rešpekte človeka k človeku!

 

I Love Ed Sheeran

Americká popová hviezda prejavila solidaritu k svojmu britskému kolegovi a hudobníkovi Edovi Sheeranovi, ktorý sa sťažoval na neuveriteľné množstvo nenávistných komentárov na Twitteri. “Sheeran si zaslúži lásku a rešpekt ako všetci ostatní ľudia,” napísala Gaga na svojom Instagrame. “Je to neuveriteľný talent. Milujem Eda!” dodáva.

 

 

Všetko sa to začalo po rozhovore Eda s britským bulvárnym denníkom “The Sun”. 26-ročný hudobník v ňom oznámil, že definitívne končí s celým Twitterom a odteraz bude viditeľný iba na Istagrame. “Som z toho totálne zničený, nemôžem to už viac čítať. Jeden nenávistný komentár vám zničí celý deň,” vysvetľuje Sheeran.

Ed nerozumie, odkiaľ sa všetka tá nenávisť vzala. Obzvlášť aktívne a nepríjemne urážali obľúbeného speváka najmä fanúšikovia umelkyne Lady Gaga, ktorí nadobudli pocit, že sa do nej v jednom zo svojich interview navážal, čo Sheeran jednoznačne odmieta.

 

Lady Gaga musí vysvetľovať

Fenomenálna speváčka Lady Gaga sa dostala vo svojich príspevkoch do sporu s niekoľkými skalnými obdivovateľmi. Želala si len pozitívnych a láskyplných fanúšikov, pričom chcela vytvoriť online komunitu, ktorá by bola priateľská, dávajúca silu a energiu. Namiesto toho sa však dočkala nenávisti a vulgárnosti, ktorú si mieni so svojím fanklubom ešte vydiskutovať.

Zdroj: Welt.de | Foto: Twitter

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk