Multitalentovaná a kontroverzná Lady Gaga ponúkla svojim fanúšikom druhú skladbu z nového albumu Joanne. Po prvom singli ,,Perfect Ilusion” prišla speváčka s úplne inou šálkou kávy a svetu predstavila novú skladbu s názvom ,,Million Reason”.

Ako to už pri tejto umelkyni býva dobrým zvykom, dokáže šokovať nielen svojim zjavom, kostýmami, módou, ale aj svojou tvorbou. Je to chameleón, ktorý vie vždy zaujať svojich fanúšikov a pravidelne prísť s niečím inovatívnym. Speváčka sa tentokrát priblíži svojmu publiku novým albumom Joanne, ktorý vyjde už 21. októbra. Spolupracovali na ňom také mená, ako Mark Ronson, Blood Popp či Hillary Lindsey.

Lady Gaga vystúpila v stredu 5. októbra v americkom Nashville v rámci svojho miniturné Dive bar, kde predstavila niekoľko skladieb z jej nového albumu Joanne. Keďže speváčka vystúpila v hlavnom country meste štátu Tenessee a bola odetá v country kostýme, môžeme len predpokladať, či sa nebude jej album odvíjať práve od tohto hudobného žánru.

Video: Youtube | Foto: drwallpaper.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Gabi
Správni ľudia, hudba, šport, more, to sú hlavné veci, ktoré ju dôkážu nakopnúť. Rada si užíva teplo slnka, zaujímavé krajiny, fotografovanie, šport a módu. Je detailistka a páči sa jej krása ukrytá v minimalizme. Vidí ju tam, kde si ju iný nevšimne. Píše, pretože čítanie spomaľuje, spríjemňuje, vzdeláva, inšpiruje, čoho výsledkom sú ľudia príjemní, vzdelaní a inšpirujúci, tí sú prínosom pre tento vesmír.