Počas uplynulého víkendu sa na štadióne NRG Stadium v Houstone, Texas uskutočnil 51. ročník Super Bowlu, ktorý dlhé mesiace očakávali milióny divákov po celom svete. Hlavnou hviezdou zápasu sa v polčase medzi New England Patriots a Atlanta Falcons stala jedinečná a strhujúca Lady Gaga (30), ktorá počas 13. minút predviedla nezabudnuteľnú šou plnú najznámejších hitov!

Len máloktorí speváci majú tú poctu, že môžu vystúpiť na najsledovanejšej športovej akcii roka v zámorí, na prestížnom Super Bowle. Organizátori vyberajú headlinera veľmi starostlivo a počas posledných rokov sa na pódiu predviedli výhradne najväčšie mená svetového šoubiznisu, ako Beyoncé, Bruno Mars či Katy Perry. K vyvoleným sa pred pár hodinami zaradila aj ďalšia svetová megastar, ktorá svojim vystúpením doslova vyrazila dych.

Lady Gaga ani tentokrát nezaprela svoje originálne cítenie pre hudbu a celú šou odštartovala na streche futbalového štadióna, kde zaspievala pieseň “God Bless America”. Mnohí fanúšikovia sú presvedčení, že týmto gestom poslala odkaz novozvolenému prezidentovi Donaldovi Trumpovi, proti ktorému viackrát protestovala aj samotná speváčka. Gaga následne bez premýšľania zoskočila na hlavné pódium, ktoré bolo v strede ihriska a v momente rozprúdila obrovský ošiaľ.

Počas 13-minútového vystúpenia zanôtila mnohé svoje staré hity, ako “Just Dance”, “Telephone” či “Bad Romance”, no blysla sa aj za klavírom pri spievaní fenomenálneho a aktuálneho singlu Million Reasons. Speváčka nezaprela ani svoju obľubu v extravagantných kostýmoch a počas šou vystriedala mnohé outfity, prispôsobené aj futbalovej tématike, vďaka ktorým bola doslova neprehliadnuteľná. Oceňovaná hudobníčka dokonca počas svojho veľkolepého speváckeho vystúpenia pozdravila svojich rodičov, ktorí jej robili doprovod či vybehla medzi verných fanúšikov, aby k nim mohla byť čo najbližšie.

Dokonalé vystúpenie Lady Gaga zo Super Bowlu si môžete pozrieť TU!

Foto: Youtube, giphy.com | Video: Youtube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Barra
Milovníčka zvierat, poľných kvetov, ezoteriky a dobrých seriálov, ktorá miluje šoubiz a nevšedné témy.