Lady Gaga, vlastným menom Stefani Angelina Germanotta, bola hosťom v televízii CBS, kde ju vyspovedal sympatický moderátor, ktorý ju doviedol až k slzám. Speváčka ukázala svojim fanúšikom a verejnosti tvár obyčajného človeka, ktorému ku šťastiu chýbajú určité detaily.

Lady Gaga ostala prekvapená hneď po prvom konštatovaní moderátorovho postrehu, že vyzerá skôr ako lady dáma, než klasická Gaga, po čom sa speváčka zatvárila prekvapene. Moderátor mal na mysli zmenu jej štýlu oproti rokom dozadu, kde speváčku sprevádzal na každom kroku jej atypický štýl obliekania. Gaga priznala, že teraz ju ľudia majú možnosť vidieť s menej výrazným make-upom a už nerobí veci tak, ako ich robila predtým. Má tridsať a priznala, že dôvodom jej zmeny je možno aj to, že dospela. Jej album je o bolesti, plači a hľadaní seba samej, čím sa odlišuje od jej predchádzajúcih albumov.

Gaga sa vyjadrila aj k téme lásky. Prezradila, že sa rozišla po piatich rokoch s Taylorom Kinneyem. „Myslím si, že žena miluje veľmi oddane, milujeme mužov celým srdcom a oni nám tú čestnosť neopätujú,ˮ hovorí speváčka. Pesnička ,,Million Reasons“ je práve o ich láske.

Citlivá speváčka počas rozhovoru nevedela udržať slzy a rozplakala sa. Jej dôvodom bolo málo slobody. „Chýbajú mi ľudia, bežná konverzácia s nimi, ísť slobodne kamkoľvek.ˮ Po krátkom citlivom momente sa speváčka upokojila a pokračovala v rozhovore. Skutočný úspech pre ňu znamená, keď vidí úsmev na tvárach svojej rodiny, ktorá ju podporuje a s ich pomocou dokáže všetko.

Foto/Video: YouTube