Plánovaný piatkový koncert v Rio de Janeiro sa ruší! Hlavná hviezda večera, ktorá, žiaľ, nebude môcť vystúpiť, totiž leží v nemocnici! Lady Gaga odkazuje fanúšikom: “Som zničená, nemôžem prísť do Ria… prepáčte mi to, tak veľmi vás milujem.”

Lady Gaga (31) uverejnila na svojom instagramovom profile fotku, ktorá vystrašila všetkých jej fanúšikov. Leží na nej na nemocničnom lôžku a je napichnutá na infúziu. Ako vidno podľa gesta jej ruky, zmysel pre humor speváčka nestráca ani v kritických chvíľach.

Oficiálne vyhlásenie:

Lady Gaga trpí silnými fyzickými bolesťami, ktoré jej neumožňujú pracovať. Ide najmä o chronické bolesti v bedrách.”Spravila by som pre vás všetko, ale musím sa starať o svoje zdravie. Sľubujem, že sa dám čo najskôr do poriadku.” 

Reakcie fanúšikov, keď sa dozvedeli, že sa koncert ruší:

Niečo podobné sa dalo očakávať. Len pred pár dňami speváčka oznámila verejnosti, že po decembrovom turné si dáva prestávku. Vtedy sa vyjadrila takto: “Budem odpočívať. To neznamená, že už viac nebudem tvoriť. Neznamená to, že nemám nové nápady. Len trochu spomalím.”

Podľa vlastných vyjadrení si popová hviezda na nemocničnom lôžku ešte chvíľu poleží, pričom verí, že je v dobrých rukách tých najlepších lekárov. Stefani, prajeme skoré uzdravenie! <3

Zdroj: bunte.de | Foto: Instagram

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk