Meno Lady Gaga sa posledné dni spája predovšetkým s jej hereckým partnerom z filmu Zrodila sa hviezda, s ktorým údajne čaká dokonca dieťa. Zatiaľ čo ale speváčka voči Bradleymu Cooperovi lásku pred verejnosoťu stále tají, svoje city neváha prejaviť voči niekomu úplne inému – gayom a lesbičkám.

Hoci mnohí začali Lady Gagu milovať až po tom, ako sa objavila v minuloročnom filmovom trháku Zrodila sa hviezda, pre komunitu LGBT predstavuje akúsi ikonu už od počiatku svojej kariéry. Je to najmä preto, že sa Američanka neštíti gayov a lesbičky podporovať i verejne, pričom ona sama sa netají tým, že je bise*uálka.

lady gaga

Práve homose*uálne orientovaným ľuďom venovala Gaga svoj nedávny príspevok, na ktorom ju môžeme vidieť počas dúhového pochodu – udalosť, ktorá sa zameriava na ľudské práva lesieb, gejov, bise*uálnych a transgender ľudí a zrovnoprávnenie ich se*uálnej orientácie a rodovej identity. ,,Táto komunita ma tak inšpiruje. Vaša odvaha, vaša statočnosť, vaša neúnavná snaha o láskavosť. Oslávte sa dnes a dúfajme, že každý deň. Ľúbim vás,” odkázala homose*uálom umelkyňa.

Pri tejto príležitosti tak Gaga neostala nič dlžná svojej povesti kontroverznej módnej divy, kedy sa vystrojila do pestrofarebného outfitu. V rámci neho stavila na poriadne výstredné trblietavé čižmy, siahajúce až nad kolená. WAU, taký kúsok si môže dovoliť jedine ona!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Lady Gaga

Zdroj/Foto: Instagram/ladygaga