Nad speváčku Lady Gaga posledné dni zasadol čierny mrak. Známa diva totiž čelí nepríjemnému škandálu, v rámci ktorého je obvinená z krádeže melódie, patriacej jednému z jej najväčších hitov.

Najväčším hitom uplynulého roka sa stala jednoznačne balada Shallow z filmového trháku Zrodila sa hviezda, ktorá navyše získala i prestížne ocenenia, ako sú Oscar či Zlatý glóbus. Jeho autorka Lady Gaga sa tak doposiaľ z každej strany tešila len samým ováciam. Tomu je však koniec, nakoľko sa o slovo prihlásil muž menom Steve Ronsen.

a star is born

Hudobník totiž svetoznámu speváčku zažaloval za to, že je melódia songu Shallow okopírovaná z jeho skladby Almost, ktorú on vydal ešte v roku 2012, pričom obe pesničky majú mať rovnaký základ nôt  G, A, B. Mužovou ambíciou je preto od Gagy a jej tímu vysúdiť milióny dolárov – presná cifra zatiaľ objasnená nie je.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

K celému incidentu sa vyjadril aj blondínkin právnik, podľa ktorého sa chce hudobník na hlavnej hrdinke filmu A star Is Born len priživiť a ľahko prísť v veľkej sume peňazí. To, či je melódia Shallow naozaj vykradnutá z Almost, môžu posúdiť i vaše uši po vypočutí priložených nahrávok.

Lady Gaga, Bradley Cooper – Shallow (A Star Is Born)

Steve Ronsen – Almost

Zdroj: mirror.co.uk, YouTube | Foto: Instagram/ladygaga