Minulý rok sa v kine objavil obrovský trhák s názvom Zrodila sa hviezda. Najnovšie spracovanie v podaní hlavných hrdinov Lady Gaga a Bradleyho Coopera sa dočkalo úžasných ohlasov! Populárnej speváčke sa dokonca podaril husársky kúsok, ktorý by so svojím hereckým kolegom rada spečatila spoločne pripravovaným prekvapením.

Autorka nádhernej piesne Shallow bola na odovzdávaní Zlatých Glóbusov doslova neprehliadnuteľná. V drahej luxusnej róbe si prevzala ocenenie za najkrajšiu filmovú pieseň a zo vzácnej sošky sa poriadne tešila. Speváčke sa však zadaril ďalší mega úspech – na blížiacom sa udeľovaní prestížnych Oscarov sa bude radovať až z dvoch nominácií.

Lady gaga

Prvý raz v histórii Oscarov sa stane, že by jediná osoba bojovala o vytúženú cenu hneď v dvoch kategóriách. Lady Gaga je totiž nominovaná v kategóriách Najlepší ženský herecký výkon v hlavnej úlohe a zároveň aj Najlepšia filmová pieseň. Tridsaťdvaročná speváčka tak pri tejto príležitosti fanúšikom prisľúbila úžasnú vec.

V jednom rozhovore sa popová diva údajne vyjadrila, že pokiaľ sa jej meno ocitne v nomináciách na Oscara, spoločne s fešným hercom a režisérom zaspievajú svetoznámy hit Shallow. Priamo na 91. ročníku odovzdávania najžiadanejších ocenení by tak diváci mohli vôbec po prvýkrát uvidieť spoločné živé vystúpenie filmovej dvojice z trháku Zrodila sa hviezda.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zrodila sa hviezda

Zdroj: TV Markíza | Foto: Instagram/ladygaga