Ktoré malé dievčatko by nemilovalo princeznú Elsu z krásnej animovanej rozprávky Ľadové kráľovstvo? Kontroverzný československý párik sa rozhodol, že svojej milovanej dcérke pripraví pompéznu oslavu práve v duchu spomínanej snímky.

Český MMA zápasník Karlos Vémola a slovenská modelka Lela Ceterová sa v prvý decembrový deň stali dvojnásobnými rodičmi. Popri starostlivosti o čerstvo narodeného synčeka Rockyho však nezabúdajú ani na šťastie jeho staršej sestričky Lili, ktorej cez víkend vystrojili okázalú narodeninovú párty.

Známa dvojica po minuloročnej oslave v štýle Minnie Mouse tentokrát vsadila na Ľadové kráľovstvo, pričom mamička s hlavnou hviezdou Lilinkou nenechali na náhodu ani outfity. V dokonale vyzdobenej obývačke privítali svojich hostí ako dve očarujúce Elsy.

,,Najkrajšie druhé narodeniny našej Lilinky. Je to neuveriteľné, ako rýchlo ten čas letí a už po druhýkrát sme sa všetci najbližší priatelia a rodina stretli pod jednou strechou, aby sme oslávili tento narodeninový deň,“ napísala k snímkam z oslavy nadšená Lela. Zároveň poďakovala svojmu budúcemu manželovi za úžasné detičky, ktoré robia ich životy naplnenými.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Video z oslavy malej Lili

Zdroj/Foto: Instagram/lela_ceterova_official