Výber správnej kozmetiky zohráva kľúčovú úlohu v starostlivosti o našu pleť a celé telo. V tejto oblasti platí, že šetriť sa nevypláca a odporúča sa investovať do naozaj kvalitných kozmetických produktov, s ktorými vám nič nehrozí.

Nakupovanie cez internet sa stalo neoddeliteľnou súčasťou každodenného života mnohých žien. Zaobstarať si toho čo najviac za málo peňazí nás núti siahať po lacných e-shopoch, kde za pár centov zoženiete výrobky od výmyslu sveta. Netvrdíme, že niektoré veci sa fakt neoplatí kúpiť na stránkach typu Aliexpress alebo E-bay, no kozmetiku by ste na nich hľadať veru nemali. Osudnú chybu urobila aj mladá a krásna Cachet Raynor, ktorá si zo spomínaných stránok objednala pleťovú masku. Keď ju však vyskúšala, zistila, že niečo nie je v poriadku. Maska išla dolu veľmi ťažko a bolestivo, preto sa dievčina rozhodla tento nepríjemný zážitok zdokumentovať, aby vystríhala ostatné ženy pred podobnou nepríjemnosťou. Video sa po sociálnych sieťach šíri raketovou rýchlosťou a stáva sa odstrašujúcim príkladom pre všetkých, ktorí chcú na kozmetike ušetriť pár eur.

 

Foto/Video: Instagram, Twitter, Youtube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Adka
Ambiciózna študentka žurnalistiky, ktorá miluje písanie článkov, čítanie kníh a varenie. Náladová, no priateľská a ochotná komukoľvek pomôcť.