Prostoreký a vždy dobre naladený Ladislav Angyal, ktorý doteraz v šou Česko Slovensko hľadá SuperStar hviezdil spievaním vlastných skladieb, absolútne šokoval celú porotu. Aj keď mnohí predpokladali, že na spievaní moderných skladieb si skromný chlapec z Komárna ,,vyláme zuby“, opak bol pravdou a s prehľadom postúpil do ďalšieho kola!

Po postupe Lacka medzi 60 najlepších spevákov začali ľudia jeho hudobné schopnosti spochybňovať, nakoľko predpokladali, že mladíka si tam tvorcovia nechávajú len z dôvodu prilákania davu divákov. O tom, že sa mýlia, presvedčil Laci divákov v pokračovaní Super výberu, keď odspieval pridelený song od Justina Biebera – Love Yourself.

To už aj samotná porota zostala šokovaná, pretože vôbec nečakali, že by Lacko mohol spievať dobre aj piesne mimo štýlu, ktorým sa prezentoval. „Som si myslel, že v tých normálnych veciach budeš veľmi limitovaný, ale teraz už si to nemyslím. Mne sa to páčilo, ako si to zaspieval,“ skonštatoval Matěj Ruppert. Chválou však rovnako nešetrila ani Katarína Knechtová, či dokonca samotný kat súťaže Paľo Habera. Z vystúpenia bol postup a my sme už teraz zvedavé, ako sa mu bude dariť v ďalšom kole!

Ladislav Angyal – Love Yourself

Foto|Video: YouTube