Koronavírus zasiahol celý svet, a tak si takmer všetci hudobníci dali na najbližšie obdobie v koncertovaní nedobrovoľnú pauzu. V prípade, že mali umelci vystúpenia naplánované na marec, svojim fanúšikom sa budú snažiť vyjsť v ústrety  – či už náhradnými termínmi alebo vrátením peňazí za zakúpené vstupenky. Rytmus to však vymyslel úplne inak!

Ako všetci dobre vieme, 10. marca štát v dôsledku koronavírusu prijal opatrenia, na základe ktorých museli všetci zrušiť kultúrne podujatia, naplánované počas ďalších 14-tich dní. Najúspešnejší slovenský raper Rytmus sa ale rozhodol ísť inou cestou – zorganizoval koncert, ktorý budú môcť jeho fanúšikovia sledovať online.

K podobnému kroku sa už odhodlali aj iní hudobníci, ako speváci Miro Žbirka či Lucie Bílá, ktorí chceli ľuďom v krušných časoch a domácich karanténach navodiť svojimi skladbami aspoň na malú chvíľu príjemnú atmosféru. Kým oni však vystúpenia vysielali zadarmo prostredníctvom sociálnych sietí, Patrik pýta za spomínanú online šou bez živého publika 2,99 eur.

Pod cenu sa zrejme podpisuje i fakt, že Rytmus neodohrá koncert vo svojej obývačke, ale sa za ním premiestni do najnavštevovanejšieho tanečného klubu, do Banskej Bystrice, kde mu bude robiť gardé DJ Anys. Stane sa tak už túto nedeľu 22. marca, pričom aj v tomto prípade platí, že kapacita “vstupeniek” je obmedzená.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/rytmusking, Facebook/Kontrafakt