Austrálska spevácka megahviezda, známa svojím nízkym vzrastom a vynikajúcou hudobnou produkciou, po dlhej dobe šokovala všetkých svojich fanúšikov výraznou zmenou imidžu. Kylie Minogue (48) sa na krátky čas rozhodla vystupovať ako blondína, avšak nie z vlastnej vôle. Obetovala sa pre nový film s názvom Flammable Children.

Spevácka kráska sa v tomto období vracia ku svojim hereckým začiatkom a zahrá si v novej dráme od režiséra Stephana Elliota. Film je nostalgickou satirou se*uálnej revolúcie, ktorej dej je vložený do roku 1975. Adekvátne k tomuto obdobiu boli maskéri nútení zmeniť aj vizáž účinkujúcich, a tak krásna speváčka vychytala krátku blond parochňu, s ktorou zostarla tak minimálne o 20 rokov. Momentálne sa natáča v austrálskom Queenslande a v New South Wales. Na snímkach môžete vidieť Kylie oblečenú v dobových “kúskoch” vrátane retro plaviek.

Minogue, ktorá je autorkou 13 albumov a predala milióny singlov, začala svoju hereckú kariéru v roku 1986 v seriáli “Susedia”. Keď mala iba jedenásť rokov účinkovala v televíznej dráme Skyways. Pravidelne vystupovala v televízii a do jej zoznamu filmografie patria filmy, ako Moulin Rouge, Holy Motors či San Andreas.

Snímky z nakrúcania nového filmu Flammable children

☀️🇦🇺 #kylieminogue #onset #australia #movie #flammablechildren

A post shared by Mélanie ♡ (@franceloveskylie) on

 

#KylieMinogue splendida in costume da bagnio sul set di #FlammableChildren . Guarda le foto della gallery: http://ow.ly/whGL305j0yb

A post shared by Kika Press & Media (@kikapressandmedia) on

 

 

 

Can't wait to see this #kylieminogue #guypearce #charlene #mike #flammablechildren #vintagestyle #neighboursreunion

A post shared by Alex Hinchliffe (@fragglelover) on

 

Zdroj: Variety.com | Foto: Instagram, eskipaper.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Mikauka
Miluje dobrú hudbu, ktorá ma niečo do seba a človeku niečo dá. Inak zbožňuje kávu a čierny čaj. Píše energicky a drzo. Vždy povie, čo si myslí :)