Bohužiaľ, Kylie Jenner tento rok zmeškala prestížne odovzdávanie hudobných cien The American Music Awards. V pondelok ráno pridala mladá hviezdička na Twitter informáciu, že udalosti sa síce zúčastniť chcela, avšak plány jej zmenil neočakávaný pôrod!

Aj keď sa z Kylie Jenner nestala jedna z najväčších hviezd odovzdávania cien The American Music Awards, stále má dôvod na skutočne veľkú a úprimnú radosť. Jej fenka Bambi sa totiž stala m počas víkendu novopečenou mamičkou a odteraz sa môže pýšiť krásnymi šteniatkami.

Kylie sa preto rozhodla tento rok AMA vynechať a uprednostnila starostlivosť o mladú psiu rodinku. ,,Áno, viem, nebolo to plánované. Avšak toto sa deje len raz za život, ľudia,” píše Kylie na sociálnej sieti.

psi-2

19-ročná make-up odborníčka a členka “Kardashian klanu” už pridala na Instagram aj fotografie nových prírastkov do rodiny. No nie sú rozkošní? :)

psi-1 psi

Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Dominika S.
Som beznádejná milovníčka módy, varenia, cestovania a mačiek. No mojom najväčšou láskou je písanie vo všetkých rôznych formách- od čarbania do zápisníka až po blogovanie na internete. Rada inšpirujem a takisto sa rada nechávam inšpirovať.