Na Kylie Jenner sa aktuálne baví celý svet. Vytuningovaná kráska z klanu Kardashian totiž prehlásila, že nemá za sebou žiadne plastiky či chirurgické úpravy tváre. Veríte jej?

Mnoho dievčat sa už v mladom veku snaží priblížiť dokonalej vizáži. Kylie Jenner to mala o to ťažšie, že vyrastala v rodine Kardashian, kvôli čomu bola už od desiatich rokov pod drobnohľadom kamier a tým pádom celého sveta sledujúceho reality show Keeping Up with the Kardashians.

Ak ste medzi divákov slávneho amerického programu patrili i vy, zrejme viete, že Kylie vyzerala kedysi úplne inak než dnes. 21-ročná úspešná podnikateľka s kozmetikou však tvrdí, že za všetky zmeny, ktorými prešla jej tvár, môžu len dobrý mejkap, vlasy a kožné výplne.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Príťažlivá brunetka sa v rozhovore pre magazín Paper vyjadrila, že všetky reči o tom, že si chirurgicky nechala upraviť tvár, sú lož, pričom prsia a zadok majú byť tiež darom matky prírody. Mnohých ale týmito slovami pobavila. Vy Kylie pri pohľade na jej archívne fotografie veríte?

Takto sa Kylie menila

Kylie Jenner
Kylie Jenner
Kylie Jenner

Zdroj: papermag.com | Foto: Instagram/kyliejnner, YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.