Ako sa zdá, Kylie Jenner, najmladšia z klanu Jenner/Kardashian, rozhodne nepatrí medzi hanblivé dievčence. Pre pár dňami totiž zverejnila na sociálnej sieti Instagram fotografiu, ktorou rozpálila nejedného muža!

Hoci má iba 19 rokov, veľmi dobre vie, ako zaujať. Najmladšia ,,Kardashianka” Kylie zverejnila na svojom instagramovom konte fotografiu, na ktorej pózuje úplne nahá, no potretá čiernou ,,farbou” (alebo nevedno čím). Snímka si vyslúžila neuveriteľných 70 000 komentárov a dva milióny lajkov. Iste, nejeden človek by si povedal, že počet názorov pod fotkou je už zbierka na knihu a možno aj encyklopédiu, no Kylie tak opäť raz ukázala, že na to, aby sa o nej hovorilo, už dávno nepotrebuje popularitu svojich slávnejších sestier. Celkom jej stačí sa vyzliecť. :)

PS: Na fotke však vyzerá naozaj božsky! ;)

Fotku, na ktorej je Kylie Jenner nahá, môžete vidieť TU!

Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)