24-ročnú Kalynu Nastiu, ktorú na Instagrame nájdete pod prezývkou #akalyna_ne_verba, sleduje viac ako 10-tisíc fanúšikov, no treba povedať, že vďaka svojmu obrovskému talentu by si ich zaslúžila minimálne o päťkrát viac. Make-upové premeny mladej Ukrajinky, ktorá sa v NYX Face Awards 2017 dostala do top päťky, vám doslova vyrazia dych! 

Ukrajinka menom Kalyna Nastia rozhodne nepatrí k typickým “instagramovým vizážistom”, ktorí vám poradia, ktorá riasenka či púder je práve “in”. Sympatická brunetka, ktorá odmalička inklinovala k umeniu, sa rozhodla počúvnuť svoju intuíciu, vykašľala sa na predošlé zamestnanie a začala naplno rozvíjať svoj talent.

Dnes posúva prácu s make-upom na úplne iný level a tak sa vďaka nemu dokáže zmeniť na tie najznámejšie rozprávkové či filmové postavy. Video jej premeny na hororovú bábiku Annabelle si doteraz pozrelo neuveriteľných 74-tisíc použivateľov a tak sa práca šikovnej vizážistky začala sociálnou sieťou šíriť ako vírus. Talentovaná umelkyňa nezaháľala a stihla sa už zmeniť aj na klauna z pripravovaného hororu IT od Stephena Kinga. Klobúk dole!

 

Zdroj/Foto: Instagram