Kvetka Horváthová, stálica rannej šou Teleráno, má poriadnu odvahu! Navonok krehké žieňa v sebe našlo silu a odhodlanie prekonať svoj strach a prejsť bosými nohami po črepinách skla!

Kvetka Horváthová je slovenská moderátorka Televízie Markíza, ktorá sa pravidelne objavuje v rannej relácii Teleráno. Keďže ide o živé vysielanie, všetko, čo sa v štúdiu udeje, je reálne a nehrané. Každý deň si moderátori pozývajú rôznych zaujímavých hostí a medzi takýchto ľudí jednoznačne patrí aj Andy Winson, kouč osobnostného rozvoja a autor knihy “Mysli, konaj, zbohatni”. Andy pravidelne realizuje školenia a tréningy, na ktorých ľuďom pomáha prekonať strach, zvýšiť sebavedomie alebo zbohatnúť. Kvetka sa nechala presvedčiť, ovládla svoj strach a bosými nohami prešla po rozsypaných črepinách. Stálo ju to veľkú dávku odhodlania, odvahy a trpezlivosti. Postavila sa na črepy a naozaj po nich prešla bez akýchkoľvek známok zranenia. Je naozaj otázne, ako to ten Andy robí.

 

Andy Winson však v Teleráne nie je žiadnym nováčikom. V relácii účinkoval aj pred troma rokmi, kedy sa Roman Juraško odhodlal na lámanie šípu na vlastnom hrdle.

Foto: Instagram | Video: Instagram, YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Adka
Ambiciózna študentka žurnalistiky, ktorá miluje písanie článkov, čítanie kníh a varenie. Náladová, no priateľská a ochotná komukoľvek pomôcť.