Kvetka Horváthová bezpochyby patrí medzi najobľúbenejšie slovenské moderátorky, pričom srdcia divákov si získala nielen sympatickým zjavom, ale i dobrosrdečným prístupom. O tom, že plavovláska má srdce na správnom mieste, svedčí aj fakt, že Kvetka je už roky ambasádorkou AVON Pochodu za zdravé prsia – a práve pri tejto téme sa markizáčka veľmi rozcítila.

Kozmetická spoločnosť AVON bude presne 8. júna organizovať v poradí už 11. ročník Pochodu zameraného na boj proti rakovine prsníka. Večne vysmiata Kvetka je tak už šesť rokov súčasťou tohto úžasného posolstva za včasnú prevenciu zdravia.

horvathova

Hviezda relácie Teleráno v rozhovore pre portál Markiza.sk neudržala slzy a pri spomienke slova rakovina prsníka ju ovládli silné emócie. Kvetka si totiž zaspomínala nielen na dobrú kamarátku, ktorá kvôli zákernej choroby prišla o obidva prsníky, ale aj na jednu známu z minulosti – tá svoj životný zápas, bohužiaľ, prehrala.

Bývalá tvár reality show Farma tak s neskrývaným smútkom prezradila, kam jej myšlienky v takýchto chvíľach smerujú. ,,Myslím na všetky tie ženy a všeobecne na všetkých ľudí, ktorí bojujú s akýmkoľvek utrpením či nepriazňou osudu,” vyznala sa Kvetka. ,,V takýchto chvíľach si uvedomujem, aký je ten náš život a to naše zdravie krehké,” dodala so slzami v očiach.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

kvetka horvathova

Rozhovor s Kvetkou si môžete pozrieť — TU —

Zdroj: Markiza.sk | Foto: YouTube