Kde bolo, tam bolo, v malebnom mestečku na východe Slovenska sa stretli tvárou v tvár dve Slovenky. A že sa teda doslova stretli! Možno by na tom nebolo nič zvlášte, keby nešlo o dopravnú nehodu dvoch automobilov, ktorú zapríčinili dve opité dámy, a teraz pozor, matka s dcérou! 

Nezvykneme riešiť dopravné nehody, politiku či vraždy, ale keďže sme magazín o ženách pre ženy, nedá nám to nepodeliť sa o skúsenosť dvoch ,,sympatických Sloveniek”, ktoré si spríjemnili štvrtkové popoludnie skutočne kurióznym spôsobom. Dievčence, rozumejte mama s dcérou, sa zrejme rozhodli ,,jemne” zapiť skutočnosť, že dnes opäť vyšlo slnko a následne si to namierili do prešovských ulíc na dvoch autách. 62-ročná pani Beáta, ktorá je, mimochodom, známou očnou lekárkou, si chcela v dobrej nálade urobiť aj so svojou 35-ročnou dcérou po nehode fotku s policajtmi. Akoby aj nie, veď tak historická chvíľa predsa nemôže ostať zabudnutá. :)

Podgurážené vodičky s 1,5 a 2 promile alkoholu do seba nabúrali na prešovskej križovatke, kde sa začali hádať, o koho vinu vlastne išlo. A ako vyzeral rozhovor dvoch uvedomelých dám, schopných viesť motorové vozidlo? „Ja som nenabúrala, nabúrala moja matka do mňa,” hovorí dcéra. „Ja nemám pocit, že by išla predo mnou ,” odpovedá matka. Na otázku redaktora televízie, či je normálne sadnúť si za volant opitá, odpovedala mladšia z aktérok: ,,JE! Na východe je!”

A prečo si vlastne dámy sadli za volant podgurážené? „Mám ťažký kašeľ, potrebovala som lekársku pomoc. No a matka sa vybrala za mnou a stalo sa,” tvrdí dáma, podľa ktorej je pitie alkoholu pred jazdou na východe celkom bežné. Nuž, pacienti pani doktorky musia byť šťastní ľudia, ak ich vidí tak dobre, ako autá v premávke. :)

Foto/Video: Facebook | Zdroj: Markíza

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)