Mário ,,Kuly” Kollár, frontman obľúbenej slovenskej kapely Desmod, nepatrí medzi celebrity, ktoré by mienili svoje súkromie prepierať na verejnosti. Ako sa však zdá, sympatický spevák taktiež podľahol čaru sociálnych sietí a z času na čas sa pochváli fotografiou svojej krásnej mladej rodinky.

Kuly, ktorý sa objavuje na koncertných pódiách, ale aj ako porotca v obľúbenej šou Tvoja tvár znie povedome, sa iba pred pár dňami fanúšikom pochválili so svojimi plánmi o letnom tripe po Chorvátsku. Jeden z najpopulárnejších spevákov Slovenska totiž pridal na Instagram fotku so svojou krásnou pani manželkou Luciou, no taktiež rozkošným synom Christianom. Dvojica, ktorá tvorí pár od roku 2009, sa spolu spevácky predstavila skladbou ,,Posledná minúta” v semifinálových kolách slovenskej Eurovízie, no Lucia bola taktiež dvornou vokalistkou kapely Desmod počas mnohých koncertov. Odkedy sa však prevalil jej vzťah s Kulym, zo sveta šoubiznisu sa akoby stiahla a venuje sa najmä ich 1,5 ročnému synčekovi. Každopádne musíme povedať, že bývalá speváčka a súčasná manželka a mamička zreje do krásy. Veď uznajte samé! :)

Lucia a Kuly sa predstavili aj v slovenskej Eurovízií

Foto: Instagram | Video: YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)