Leto sa už pomaly, ale isto blíži k svojmu definitívnemu koncu, a preto si zrejme aj líder kapely Desmod povedal, že je ten pravý čas na slnečný oddych. Spevák, ktorý sa počas prázdnin objavuje na množstve festivalov, si našiel voľný čas a spolu so svojou rodinkou sa vybral na prekrásnu Krétu.

Kým niektorí hudobníci vymetajú jeden hudobný festival za druhým, obľúbený spevák Mário ,,Kuly” Kollár trochu pribrzdil a svoju krásnu manželku Luciu a synčeka Christiana zobral na nezabudnuteľnú dovolenku. Sympatická trojica si posledné dni ,,prázdnin” užívala na slnečnej Kréte, odkiaľ fanúšikom poslali aj zopár príjemných odkazov. A my musíme povedať, že Kulyho manželka doslova kvitne do krásy! :)

 

Ukážkovú postavu krásnej Lucie môžete vidieť >>>TU<<<

Foto/Video: Facebook, Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)