A je v chomúte! Predstaviť večne ironického a nepríjemného Sheldona Coopera z kultového sitcomu ,,Teória veľkého tresku”, ktorý láme rekordy po celom svete, sa počas uplynulého víkendu oženil so svojim dlhoročným priateľom Toddom Spiewakom!

Spoznali sa pred viac ako 15. rokmi a v momente, kedy sa uvideli, herec Jim Parsons okamžite vedel, že sa stalo niečo magické. Aj keď sa mimoriadne obľúbený predstaviteľ vedca Sheldona Coopera priznal k homosexualite iba v roku 2012, so svojim partnerom žije už viac ako desať rokov. ,,Nikdy som neprekonal veľký coming out, proste som to nezmieňoval. Bral som Todda na všetky verejné podujatia. A potom jedného dňa sa ma Patrick Healy v rozhovore pre New York Times opýtal, čo pre mňa ako gaya znamenala práca na filme Normálne srdce… A bolo to zrazu vonku oficiálne,” vyjadril sa Parsons. No chlapci, nám neostáva nič iné, ako vám popriať šťastné manželstvo! :)

Fotografia novomanželov z roku 2003

Chlapci v svadobnom

Jim Parson a jeho manžel Todd Spiewak!

Ako sa zdá, Sheldon už raz pokľakol :)

A takto Sheldona poznáme z TV obrazoviek

Foto/Zdroj: Instagram, spliffmobile.com, Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Deny
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)