Silvia Kucherenko sa na Slovensku preslávila najmä svojimi poriadne veľkými perami, ktoré sa už neraz stali terčom posmeškov. Teraz sa však rozhodla spustiť svoju novú šou, v ktorej bude fanúšikom postupne prezrádzať viac zo svojho súkromia.

Kucherenko odštartovala v Novom Čase novú šou s názvom Svet Silvie Kucherenko a hneď v prvej časti sa odvážne pustila do toľko diskutovanej témy “moje pery”. Ako už pred časom priznala, jej pery nie sú výsledkom estetických zákrokov a v ich spojitosti sa preslávila najmä bájnym cibuľovým receptom.

V prvom diely svojej šou sa snaží dámam poradiť, ako zväčšiť pery prirodzenou cestou bez zásahov plastickej chirurgie. Medzi fundovanými radami nechýba ani priloženie pier pred vysávač, známa cibuľa či tvárová gymnastika s duck-faceom. Všetko má byť, samozrejme, myslené ako žart, aj keď, priali by sme si, aby bol Silviin zmysel pre humor aspoň spolovice taký veľký ako jej pery. Na záver si modelka poťuká na čelo so slovami: “Akože sorry, ktoré ste si to priložili na pery a ste tomu uverili, že sa tým zväčšujú pery, ale… To už je problém niekde inde,” uviedla Silvia. Aby sme ale len nemali plné pery rečí, pozrite si sľubovanú šou:

Zdroj: cas.sk | Foto: Facebook

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk