Keď sa povie meno Silvia Kucherenko, drvivej väčšine ľudí ihneď napadnú plné pery. Známa slovenská modelka sa už v tomto smere stala akousi ikonou a nejedna žienka sa úprimne zaujíma o to, ako celý tento proces prebieha. Sebavedomá plavovláska tak neváhala obdivovateľky potešiť záznamom, zachytávajúcim reálny priebeh „napichania“ pier.

Hoci by si mnohí pri pohľade na tvár populárnej influencerky mohli myslieť, že estetické úpravy vizáže sú pre ňu častou a pravidelnou záležitosťou, nie je tomu celkom tak. Blondínka totiž nedávno na procedúru zväčšenia pier zašla po trojročnej prestávke, kedy si jej úsmev držal dlhodobo takmer rovnakú podobu.

Silvia Kucherenko

Silvia už v minulosti neraz zdôrazňovala, že jej ústa boli odjakživa väčšie než u iných žien. Napriek tomu, že občasné zákroky nepopiera, príliš veľa kyseliny hyalurónovej predsa len nepoužíva, nakoľko to údajne nepotrebuje. Po neustálych dotazoch ohľadne toho, čo pri zákroku presne pociťuje, sa Kucherenko rozhodla podeliť so svetom o video priamo zo salónu.

,,Pýtate sa, či to bolí. Trošku áno, ale to vydržíte. PS: Dávam to sem pre baby, ktoré sa ma denno denne pýtajú, kto mi robil/robí pery. A každý nech si so sebou robí, čo chce,“ znel jasný odkaz hviezdy relácie Svet podľa Kucherenko. Jedna vec ale zrejme zaujme i vás – modelka pri podávaní injekcií vyzerá, akoby vôbec žiadne nepohodlie necítila, čo si všimli aj iné dámy.

,,Mne keď to robili, tak som plakala. Bolesť neskutočná. Ty sa tváriš akoby nič,“ obdivne zareagovala jedna z fanúšičiek. ,,Každý máme iný prah bolesti,“ objasnila Sisa, ktorá sa priznala, že podobné úkony zvláda úplne bez problémov.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Silvia Kucherenko Instagram Zdroj: Instagram/official_silviakucherenko | Foto: Instagram/official_silviakucherenko, streamable.com