Naša stará známa Silvia Kucherenko, často kritizovaná najmä kvôli svojim obrovským perám, prišla s tvrdením, pomocou ktorého sa snaží vysvetliť, prečo si ženy dávajú pery napichať botoxom. 

Slovenská modelka na svoj instagramový účet pridala fotografiu, ktorá obsahuje najsledovanejšie tváre Instagramu. Práve prostredníctvom týchto ,,napichaných” žien sa snaží vysvetliť, že aj bežné krásky obľubujú XXL pery: ,,Veľké pery = veľa followers, taká je móda taký je trend … môžete sa pýtať “odborníkov” písať o čom chcete , ale realita je taka, že každý, každý má rad plne pery 👌🏻👄 kto nemá klame! 🤞🏻 a ďalej média sa snažia nanútiť nejaký falošný diktát “módy” ktorý by chceli, aby z nepochopitelného dôvodu bol uznávaný, ale nie je… a to som vybrala len pár z niekoľko xy najsledovanejsich báb na insta 😗 a s niekoľkými z nich si aj píšem a majú to iste závistlivých “haters” ktorí len moralizuju 🤣🤞🏻”

 

Veľké pery sú teda podľa Silvie symbol krásy a zaručia jej veľkú sledovanosť na sociálnych sieťach. S týmto dôvodom sa dá z časti súhlasiť- plnosť pier bola vždy známkou ženskosti a zmyselnosti. Avšak k botoxu treba pristupovať rovnako ako ku všetkému v živote- menej je niekedy viac a dôležité je vedieť, kedy prestať.

 

 

 

 

Foto: Instagram