V prípade niektorých celebrít sme si na výrazné líčenie či extravagantné outfity už nejak zvykli. Do kategórie neprehliadnuteľných hviezdičiek spadá aj influencerka Silvia Kucherenko, milujúca trendové módne kúsky či vždy dokonale upravený vzhľad. No po tom, ako sa kráska predviedla fanúšikom úplne bez mejkapu, strhla sa i tak lavína pochvalných komentárov.

37-ročná rodáčka z Trebišova nemala v živote vždy na ružiach ustlané. Z plavovlásky sa pred pár rokmi stala slobodná mamina zbožňovaného synčeka Alexandra, pretĺkajúca sa životom s maximálnou sebadôverou, vďaka ktorej sa jej darí i tie najväčšie prekážky osudu úspešne prekonávať.

Silvia Kucherenko

Hlavná hrdinka internetovej relácie “Svet podľa Kucherenko” sa rada prezentuje ako zvodná a sebavedomá kočka, často experimentujúca s atraktívnym zovňajškom. Mnohým priaznivcom ale mohla pri pohľade na najnovší Sisin príspevok doslova padnúť sánka! Známa blondínka totiž odhodila všetky líčidlá a predviedla úplne prirodzenú tvár bez príkras.

Pozitívne ohlasy na seba dlho čakať nenechali, keďže Kucherenko na fotke pôsobí ako nevinná študentka. ,,Tu by som vám povedala, že máte tak 20 rokov. Ste krajšia bez líčenia,” pochválila ju fanúšička z Čiech. ,,Úplne si tu krásna. Taká jemnosť z teba ide,” pridala sa ďalšia. Desiatky ľudí sa teda jednohlasne zhodli na tom, že sympatická mamina by sa v podobnom štýle mala prezentovať omnoho častejšie. A čo na Sisu hovoríte vy? Rady si v komentároch na našom Facebooku prečítame vaše názory!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Silvia Kucherenko Insta

Zdroj|Foto: Instagram/official_silviakucherenko