Slovenská modelka Silvia Kucherenko zverejnila na svojom instagramovom profile video, v ktorom sa vyznáva, že za posledného pol roka nepodstúpila ohľadom svojho výzoru žiadne kozmetické úpravy. Reakcie národa na seba nenechali dlho čakať a medzi prvými sa jedinečnej paródie zhostila moderátorka rádia Europa 2 Dominika Dadíková.

Kým Silvia Kucherenko žije svoj odviazaný sen prirodzenej paničky z predmestia, slovenský národ si o jej výzore myslí svoje. Aj keď už mnohí prestali umelý vzhľad modelky akokoľvek riešiť, Silvií zjavne chýbal mediálny kolotoč a pre svojich hejterov nahrala krátke video, v ktorom hovorí o tom, že vylepšeniu fasády nepodľahla minimálne pol roka. Jediné, čo tým však dosiahla, je obrovský výsmech zo strany mnohých ľudí, ktorí už začali s parodovaním zverejneného videa. Prvý výraznejší skvost vyšiel z dielne rádia Europa 2, kde zmaľovaná Dominika Dadíková, ktorá je momentálne na materskej dovolenke, predviedla svoje ,,prirodzene upravené obočie”, pery, prsia aj brucho po ,,liposukcii”. Silvia má asi to, čo chcela. :)

Pôvodné video Silvie Kucherenko si môžete pozrieť TU

Foto: Facebook, Instagram | Video: Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)