Kedysi ľudia vyhľadávali YouTube výhradne kvôli počúvaniu nedostupnej hudby či pozeraniu videoklipov, no v súčastnosti sa na ňom dá aj slušne rozbehnúť ,,virálna“ kariéra. Stačí, ak natočíte zaujímavé videá, ktoré si nájdu svojich odberateľov a ľahko sa môže stať, že vás začne táto činnosť aj plnohodnotne živiť, čo je napríklad v Amerike celkom bežným javom. Na Slovensku si získali slušnú fanúšikovskú základňu najmä dvaja youtuberi, ktorých vám určite nemusíme predstavovať. O kom je reč? 

Sú mladí, sympatickí a teenagerky im ležia pri nohách. Energický Gogo a uletený Expl0ited rozvírili hladiny slovenského YouTube sveta a svojimi vlogovými kanálmi sa stali najdiskutovanejšími témami všetkých teenageriek. Hold, smola, milé dámy, obaja chlapci sú dnes šťastne zadaní a svojimi polovičkami sa s radosťou pýšia na každom kroku.

GoGoManTV

19-ročný GoGo, vlastným menom Daniel Sebastián Štrauch, je najznámejším slovenským youtuberom, ktorý má takmer 1 350 000 odberateľov! Na GoGovom kanáli nájdete množstvo videí- od skúšania jedál a sladkostí, hrania hier až po jeho vlastný song! Všetky vás dobre pobavia a najmä vďaka tomu si našiel mnoho fanúšikov, ktorí ho radi sledujú. Natáčať videá začal ešte v roku 2010 v jeho oranžovej izbe.

View this post on Instagram

Smerom k 📽🔜 😜

A post shared by Lucy🍐 (@lucypug) on

 

Jeho polovička Lucia, ktorá je na internete známa pod menom LucyPug, natáča videá taktiež. Síce s tým začala len prednedávnom, no už teraz má veľké množstvo odberateľov. K tomuto koníčku sa dostala aj vďaka Danielovi, ktorý ju presviedčal, aby to skúsila. Dvojica tvorí napriek nízkemu veku veľmi sympatický pár, veď koniec koncov, obaja pôsobia ako vystrihnutí z módneho editoriálu.

View this post on Instagram

👸🏽👨🏽❤️

A post shared by Lucy🍐 (@lucypug) on

 

View this post on Instagram

Burj Khalifa😜🇦🇪💚

A post shared by Lucy🍐 (@lucypug) on

 

Expl0ited a Moma

Druhým známym youtuberom, ktorý má viac ako 560 000 odberateľov, je Peter Altof. Expl0ited vystupuje s podobným žánrom ako Gogo, i keď v popise svojho vlogu jednoducho uvádza, že zo seba robí na internete rád ,,debila“. Pred blízkymi tento koníček tajil, no po čase, keď začali byť jeho videá populárnejšie, sa to už tajiť nedalo. Počas prvej spolupráce s vlogerkou Martinou Horňákovou prepadol jej šarmu a okamžite sa do nej zaľúbil. Ak ju pod jej skutočným menom nepoznáte, čo tak Moma?

View this post on Instagram

The one I will never get tired of😇👐🏼

A post shared by Moma (@martinahornakova) on

 

Moma, ktorá sa stala najlepšou fashion blogerkou roku 2015, má podobnú skúsenosť ako Lucia. Najprv začínala s blogom a až neskôr sa venovala natáčaniu videí. Moma prestala chodiť kvôli točeniu do školy a momentálne má vlastný štúdijný program, aby všetko stíhala.

 

 

View this post on Instagram

Dnes je deň úúúsmevu:)

A post shared by Moma (@martinahornakova) on

Foto: Instagram