Nová zábavka niektorých našich “selebritiek”, ktorá spočíva vo zverejňovaní vlastných selfiečiek z výťahu na sociálnych sieťach, akoby nabrala na obrátkach. Koho výťah ste ešte nevideli? K smiešne trápnej zábavke niektorých našich “osobností” sa pridala ďalšia star. 

K tým, ktorí víťazoslávne vešajú na svoje instagramové profily vlastné fotografie, na ktorých všetkým ponúkajú “pohľad pre bohov”, sa pripojila i naša ďalšia televízna stálica, moderátorka šou “O 10 rokov mladší”, Miriam Kalisová.

Svojim “fotografickým umením” tak nadviazala na kolotoč trápnych výťahových selfie, akými sa pravidelne na Instagrame prezentuje naša tenisová megastar Dominika Cibulková.

“Kto nemá vyťahovku, akoby ani nebol, sama neverím, že som sa na to dala… ale heeen…chceli ste vidieť môj výťah. Krásne raaanooooo najlepší moji,” tak okomentovala svoju “do neba volajúcu” fotku televízna moderátorka.

Miriam, veríme, že toto bolo len drobné pošmyknutie a samoľúbe tváre poniektorých našich hviezdičiek už nebudeš ďalej kopírovať. Omnoho viac ti to svedčí na televíznej obrazovke.

Zdroj: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

DAU
Daniela je rodený vodný živel. Okrem toho, že sa narodila v znamení vodnára, miluje plávanie, rafting a svoje dve deti. Nechýba nikde tam, kde voda hasí oheň.