Televízia Markíza po 5-tich rokoch vracia na svoje obrazovky obľúbenú tanečnú reláciu Let’s Dance, v ktorej sa to vždy hemžilo známymi celebritnými tvárami. Žlto-modrá stanica už odhalila prvé meno niekdajšej tenistky. Kto sa môže pridať už 6. marca k Dominike Cibulkovej? 

Podľa informácií portálu Mediaboom.sk by mohol byť horúcim kandidátom na post kráľa parketu miláčik žien Janko Koleník, o ktorom je známe, že pubertu strávil v tanečných topánkach a neminulo ho ani zopár súťaží na profesionálnej úrovni. Nakoľko je markizácky seriál Druhá šanca obrovským hitom, nie je vylúčené, že okrem spomínaného fešáka sa v šou vyskytne aj jedna z jeho kolegýň. 

Vďaka snímke Pán profesor sa stala veľmi populárnou trojica Martin Klinčúch, Matúš Kolárovský a Krištof Králik. Komerčná stanica ich čoraz častejšie obsadzuje do rôznych projektov, preto je možné, že práve jeden z nich sa objaví aj ako súťažiaci. Dokonca po účinkovaní v Chart Show sa potetovaný blondiak prihovoril fanúšikom na Instagrame s otázkou, či by ho ešte v televízii chceli vidieť tancovať. 

Vyššie zmienený zdroj tvrdí, že sa v zákulisí hovorí i o 2-násobnej mamičke Zuzane Šebovej – o tej sa malo špekulovať už v 6 sérii, avšak nakoniec kvôli tehotenstvu medzi tanečníkmi nebola.

Víťazi posledných SuperStar sa doteraz dočkali miestečka medzi účastníkmi šou Tvoja tvár znie povedome. Tento rok si zlato odniesol Adam Pavlovčin, ktorý už v speváckej súťaži predviedol, že je skúseným tanečníkom, a tak by sa mohol pokúsiť uchmatnúť si prvé miesto aj v Let’s Dance, pokiaľ mu to, samozrejme, Markíza umožní.

Mediaboom.sk má taktiež disponovať informáciami, že na listine pravdepodobných vystupujúcich figuruje meno exotickej krásky z reality šou Love Island Viktorii Niang, ktorú diváci poznajú ako Aichu. 

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Ako bude nakoniec vyzerať kompletný zoznam tanečníkov, je zatiaľ neznáme. No zostava bude nepochybne pestrá, keďže je naozaj z čoho vyberať.

Zdroj: mediaboom.sk | Foto: Instagram/tvmarkizaofficial, kristofko, viktorianiang, adampavlovcin