Gianluca Vacchi, 49-ročný taliansky miliardár, sa dostal do povedomia širokej verejnosti svojimi šialenými tanečnými videami, v ktorých tancuje sporo odetý aj so svojou priateľkou. Doteraz sa hovorilo a písalo len o talianskom fičúrovi, ale kto je vlastne jeho priateľka a čím sa živí, keď práve nevrtí zadkom v tanečnom videu po boku svojho priateľa?

Giorgia Gabriele, to je meno tancujúcej partnerky miliardára Gianluciho. Giorgia má 30 rokov a pochádza z talianskeho mestečka Sora. Predtým, než sa rozhodla vstúpiť do vôd šoubiznisu, študovala podnikanie a ekonómiu. Napriek tomu však začínala ako herečka v talianskej televízii. Netrvalo dlho a stala sa skutočnou hviezdou, ktorá plnila titulky talianskych magazínov.V súčasnosti je modelkou, módnou návrhárkou a podnikateľkou. Založila módnu spoločnosť s názvom Wandering, kde prezentuje vysokú módu. V marci tohto roku predstavila v Miláne svoju kolekciu na sezónu jeseň/zima 2016.

https://www.instagram.com/p/BIxOSheg-PZ/

 

Ako to už býva zvykom, v spoločnosti bohatých mužov sa väčšinou krúti mnoho žien, a tak to bolo aj v prípade Gianlucu. Po jeho boku sa ich veru vystriedalo mnoho, dokonca sa povrávalo, že mal krátky románik s Jennifer Lopez. Života playboy sa však vzdal práve kvôli terajšej priateľke Giorgii, ktorá na staršieho Taliana spravila naozaj silný dojem. Ani ona ale nezaostávala a bola spájaná s rôznymi prominentnými mužmi, napríklad s futbalistom Cristianom Vierim.

Aj keď je medzi touto dvojicou 19-ročný vekový rozdiel, ľúbia sa ako mladi a sála z nich mládežnícka radosť zo života a entuziazmus. Holúbkovia, čo dodať, vo vašom prípade len dolce Vita.

View this post on Instagram

😘😘😘😘😘😘 #me #GG

A post shared by Giorgia Gabriele (@jogiorgiajo) on

https://www.instagram.com/p/BGMOICvIBpP/

https://www.instagram.com/p/BHQNlJSg5F-/

https://www.instagram.com/p/BDOfERrIBlw/

View this post on Instagram

Tonight Rasputin.. #gvlifestyle

A post shared by Gianluca Vacchi (@gianlucavacchi) on

https://www.instagram.com/p/BJyMWH9AGUd/

https://www.instagram.com/p/BIBFq1Jgghu/

Zdroj: emptylighthouse.com