Žena, ktorá na sebe nemá ani jednu estetickú úpravu, je v dnešnej dobe naozaj unikátna. Na druhej strane však existujú opačné extrémy, akým je Krystina Jamieson. Tá doposiaľ minula na zákroky viac ako 250 tisíc libier (cca 290 tisíc eur) a vo svojej ojedinelej záľube nemieni prestať.

Krystina má v súčasnosti 35 rokov a za sebou toľko zákrokov, žeby mohla pomaly konkurovať slávnemu Kenovi Rodrigovi Alvesovi, teda dnes už Jessice. V jej zozname úprav figurujú napríklad dve operácie nosa, osem operácií pŕs, zdvihnutie hoornej časti brucha, výplň pier, čeľustí a líc či dokonca vylepšenie vagíny.

Ak by ste si mysleli, že v prípade Holanďanky ide o vyhodenie peňazí do vzduchu, nie je to celkom tak. Brunetka totiž zo svojho umelého výzoru denne ťaží štvorciferné sumičky – “pracuje” na webe pre dospelých, kde je o osoby, ako je ona, obrovský záujem. Za malú chvíľku pred počítačom si vie Krystina pripísať na účet aj 2000 libier (cca 2300 eur).

Ako uvádza Daily Mail, kontroverzná milovníčka neprirodzenosti sa snaží zarobiť čo najviac peňazí pre svojho 9-mesačného syna, ktorému tým chce zabezpečiť krásny život, pričom jej manžel ju v tom plne podporuje.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: dailymail.co.uk | Foto: Instagram/krystinajamieson