Už sú to roky, čo speváčka z niekdajšieho hudobného dua Mc Erik a Barbara opustila Slovensko a zapustila korene za veľkou mlákou. Talentovaná kráska domovinu takmer vôbec nenavštevuje, pričom s fanúšikmi na sociálnych sieťach komunikuje veľmi sporadicky. Teraz sa o bloondínke vyskytli na internete hrôzostrašné správy!

Portál eReport.sk na svojich stránkach uvádza, že sa podľa ich informácií Barbara Haščková mala chcieť vrátiť na Slovensko a na jeseň potešiť fanúšikov koncertom. To mal potvrdiť aj mladý interpret David Key.

barbara haščáková

,,V septembri sme chystali prekvapenie pre Slovákov, návrat Barbary a spoločné turné. Samozrejme, ak by to opatrenia dovoľovali. Dúfam, že je v poriadku, lebo poslednú informáciu mám, že je v kritickom stave v nemocnici a od hospitalizácie sa už neozvala. Verím, že je v poriadku, a že sa skoro uzdraví a dáme spoločne koncerty,“ vychádzajúcu hviezdu cituje spomenutý zdroj. Ten sa však vraj napokon dostal k zlým informáciám o zdravotnom stave speváčky.

Vyššie menovaný portál uvádza, že niekto z okolia umelkyne povedal, že Barbara dostala krvácanie do mozgu a je hospitalizovaná na jednotke intenzívnej starostlivosti. Len pár hodín po zverejnení článku sa na sociálnych sieťach s menom obľúbenej hitmakerky objavilo písomné vyjadrenie spolu s linkom na príspevok eRreport-u.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Neverte všetkému, čo sa v bulvári píše. Neviem, kto mi chce furt ublížiť a osočovať, ale nie je to pravda. Som zdravá a som doma a na Slovensko sa vôbec nechystám v tomto roku a a ani nasledujúcom zatiaľ. Želám všetkým veľa zdravia, vaša Barbara,“ uvádza sa na Facebooku. Žiaľ, nakoľko speváčka už v minulosti tvrdila, že sa do jej profilu niekto nabúral, nedá sa s určitosťou povedať, kde je naozaj pravda.

Zdroj: eReport.sk, Facebook – Barbara Hascakova | Foto: TV Markíza