O tomto dni snívame už odmalička. Náš vyvolený, dokonalý muž, s ktorým chceme prežiť celý život, nám nejakým filmovým gestom vyjadrí nekonečnú lásku, pokľakne a v malej zamatovej škatuľke prekvapí obrovským diamantovým prsteňom. Táto novinka však idealistickú predstavu troška „upgradla“ a z romantických zásnub sa stal originálny, no bolestivý trend. 

Zabudnite na klasické prstene, tento módny výstrelok je odlišný od všetkého, čo ste doteraz videli. Ženy si dávajú do prsta vsadiť obrovský diamant, ktorý je prichytený pod kožu. Tento trend môže na jednej strane pôsobiť jedinečne a originálne, no nezaobíde sa bez mnohých komplikácií.

Okrem toho, že procedúra je pre mnohé ženy extrémne bolestivá, ani po nasadení microdermalu sa vaše trápenie nekončí. Okrem toho, že tento druh piercingu sa vie veľmi rýchlo zapáliť, treba si dávať pozor aj na to, aby sa diamant nikde nezachytil. V tom prípade si môžete diamant dokonca omylom vytrhnúť z prsta.

Láska do konca života? V tomto prípade určite. Po odstránení diamantu z prsta vám ostane jazvička, ktorá vám do konca života bude pripomínať váš vzťah. Ženy sú však z tohto trendu aj napriek možným komplikáciám veľmi nadšené a zásnubný prsteň vo forme piercingu skúšajú aj mnohé Slovenky.

Foto: Instagram, Youtube