Známa slovenská playmate Zuzana Plačková nebude veriť vlastným očiam. Priamo na pódiu si ju totiž podala stálica našej hudobnej scény Dara Rolins. Priateľka rapera Rytmusa bývalú účastníčku reality šou Hotel Paradise vôbec nešetrila!

Dara Rolins pred pár hodinami uviedla verejne svoj najnovší album s názvom ETC, ktorý sa do predaja dostane 6. júla 2017. Na veľkej šou, kde Dara predstavila nový album, si však speváčka poriadne “rypla” do Zuzany Plačkovej. Populárna playmate sa totiž pred časom vyjadrila, že na Slovensku neexistuje žiadny šoubiznis.

Dara jej to pri veľkej príležitosti úprimne vysvetlila a aby toho nebolo málo, Zuzanu nepriamo označila za jednu z osobností nášho šoubiznisu, na ktorej meno si nevie spomenúť. Celé vyjadrenie Dary Rolins na adresu Zuzany Plačkovej nájdete vo videu nižšie.

Dara Rolins Zuzanu Plačkovú nešetrila!
Ako zareaguje známa playmate?

Dara Rolins tvrdo naložila Zuzane Plačkovej

Foto: Instagram | Video: Tivi.sk

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomino
Ženy sú úžasné inšpiratívne osobnosti a vo svete bez nich by som nikdy nechcel žiť. Mne ako mužovi je cťou, že som mohol aspoň trochu nahliadnuť do ženského sveta a že mám možnosť prinášať najkrajším čitateľkám SlovakWoman každodenné zaujímavosti, najmä zo sveta šoubiznisu a virálnych tém. :)