Zuzana Strausz Plačková sa stala módnou ikonou vo svete slovenského šoubiznisu a svojou prostorekosťou a humorom si získala obrovskú základňu skalných fanúšikov. Avšak ako to už býva zvykom, nájdu sa aj takí, ktorí jej meno nemôžu ani počuť. 

Len nedávno sa známa playmate ocitla v nepríjemnej situácii. Jej nablýskané fáro sa stalo spolu s ňou terčom posmeškov na internete, čo má mať dokonca aj súdnu dohru. Viac informácií nájdete >>>TU<<<.

Tentokrát však Zuzanu naštvalo niečo úplne iné. Fotogragie jej nového auta zahodila za hlavu a posvietila si na slovenské ženy, ktoré sa majú snažiť napodobniť jej štýl a spôsob, akým sa hviezda z reality šou prezentuje na verejnosti.

Prečo sa stále snažia niektoré ženy porovnávať so mnou?“ Znela jej otázka, ktorú smerovala všetkým svojim priaznivcom. Následne prehovorila do duše “závistlivým ženám” nachádzajúcim sa na jej profile: „Veď buďte šťastné, robte všetko preto, aby ste mali život podľa svojich predstáv. Nežite v živote podľa niekoho. Veď buďte šťastné za to, čo máte. Závisť a nedoprajnosť človeku prináša len zbytočne zlú energiu do života.

Na záver Zuzka pripomenula, že praje všetkým len to najlepšie. Samozrejme, nezabudla pozdvihnúť svoje šťastie, čím veľavravný odkaz pre všetky nespokojné a zakomplexované ženy ukončila.

Odkaz Zuzany Strausz Plačkovej

Foto: Instagram