Len málokto sa momentálne nachádza v tak dokonalej karanténe, ako účastníci dvanástej etapy reality šou Farma. Ich súťažnú púť preťala pandémia koronavírusu, oni to však na vlastnej koži nijak výraznejšie nepociťovali – až doteraz!

Adeptom na rozprávkovú finančnú výhru býva zvyčajne kontakt s domovom odopretý, teraz však nastala chvíľa, kedy sa tradične prijímajú rodinné návštevy. Keďže ale v krajine stále platí núdzový stav, kompetentní to vyriešili aspoň uskutočnením video hovorov.

Ako prvá prišla na rad Anka Fiačanová, no priebeh jej telefonátu s blízkymi veľmi priaznivý vývoj nemal. Okrem toho, že boli farmári oboznámení so skutočnosťou, že na Slovensku pribúda približne 2000 nových pozitívnych prípadov denne, choroba zasiahla i jedného blízkeho člena rodiny.

U brunetkinho otca sa objavili teploty, sople i kašeľ, avšak príbuzní ju upokojovali, že by mohlo ísť len o klasickú chrípku. No nakoľko pán testy na Covid-19 neabsolvoval, istotu mať nemôžu. Vydesená farmárka sa po neblahých novinkách celá roztriasla a silnému zúfalstvu prepadla až natoľko, že prejavila rozhodnutie okamžite sa dostať domov.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Markiza.sk, YouTube