Svet zasiahla šokujúca informácia o zdravotnom stave úspešnej speváčky. Demi Lovato odviezli do nemocnice po tom, čo ju našli predávkovanú v bezvedomí v jej vlastnom dome. Všetkých fanúšikov táto správa zasiahla a len ťažko hľadajú slová, ktorými by ju podporili.

Ako sa to mohlo stať? Táto otázka trápi zrejme väčšinu priaznivcov svetovej mega hviezdy. Pravdou je, že Demi Lovato musela čeliť ťažkým závislostiam už od detstva. Len v sedemnástich rokoch ju trápil kokaín nútiaci ju robiť banálne veci, ku ktorým by sa za triezva neznížila. „Nedokázala som bez kokaínu prežiť dlhšie než polhodiny,“ priznala Demi v minulosti.

Demi Lovato sa predávkovala heroínom – Viac informácií nájdete >>>TU<<<

Išla som na letisko a pila som nenápadne vodku z flašky od Sprite-u. Bolo deväť ráno a ja som v aute zvracala len preto, aby som vytriezvela a mohla nastúpiť na lietadlo do Los Angeles a nikto si nič nevšimol,“ priznala.

K aktuálnemu stavu a ťažkej závislosti na heroíne, kvôli ktorému takmer prišla o život, ju dohnali psychické problémy a v neposlednom rade aj šikana – v mladosti jej musela čeliť denno-denne.

Foto: Twitter, Archív SlovakWoman