Nečakaný rozchod zaľúbencov Miriam Kalisovej a Dušana Pašeka ml. má šokujúcu dohru. Známi dvojice prezradili, čo bolo skutočným dôvodom, ktorý zničil ich vzťah!

Pred pár hodinami zaskočila všetkých fanúšikov správa a nečakanom rozchode Kalisovej a Pašeka, ktorí s pravidelnosťou zásobovali Instagram svojimi zaľúbenými fotkami a spoločnými výletmi. Hoci sa spolu stretávali necelý rok, ich vzťah sa uberal rýchlym tempom a v okolí sa hovorilo o možných zásnubách. Napriek tomu prišiel šok, keď sa Pašek zdôveril na svojom profile s tým, že už netvoria pár.

Na vysvetlenie tiež podotkol, že za rozchodom nestojí nikto tretí a rozišli sa v dobrom, no slová ich známych dávajú tušiť, že pravda môže byť celkom inde. Zdroj z okolia športovca nabonzoval pre Plusku, že známy “donchuan” vraj nedokázal uhasiť svoje rozpálené lýtka: “Dušan je skrátka človek, ktorý miluje slobodu. Nedokáže byť verný a usadiť sa s jednou ženou ešte ani náhodou nechce. A to bol kameň úrazu,” myslí si. Za pravdu mu ale dáva aj zdroj z okolia moderátorky: “Varoval som ju a upozorňoval som ju na neho. Už v čase, keď spolu chodili, ju podvádzal kade-tade. A hoci o tom všetci vedeli, iba ona sa tvárila, že to nevidí,” konštatuje smutný záver. Miriam tak zrejme neprežíva najšťastnejšie obdobie, a nech je už pravda akákoľvek, snáď bude mať čoskoro dôvod na úsmev.

Zdroj: pluska.sk │ Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.