2. septembra sa Zuzana Plačková stala prvýkrát mamou, keď manželovi Renému porodila vytúžené bábätko. Celebritní rodičia sa rozhodli chlapčeka pomenovať Dion a v pondelok ho už aj stihli pokrstiť v kostole. 

Je známe, že Zuzana Plačková a René Strausz sa dlhší čas pokúšali o dieťatko a teraz sú nesmierne šťastní, že sa ich veľký sen splnil. Charizmatická tmavovláska priviedla na svet malý pokladík, ktorý robí partnerom obrovskú radosť.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

3. október sa stal pre zamilované hrdličky naozaj veľmi výnimočným dátumom. Nielenže si po tretí raz vymenili obrúčky, tentokrát už v kostole, ale aj po obrade pokrstili ratolesť. Následne sa odobrali na veľkolepú oslavu.

Celá miestnosť bola ozdobená bielymi a modrými balónmi rôznej farby, nechýbal veľký svietiaci nápis Dion či obrovský plyšový medveď. Dlhé stoly zdobilo kopec kvetov, sviečky, trojposchodová torta, chutné jedlo a hostia si plnými dúškami mohli vychutnávať príjemnú atmosféru. O zábavu na parkete sa postarala skupina Kmeťoband, Cico Band a René Rendy či Dominika Mirgová. 

plackova

plackova

 

Zdroj/Foto: Instagram/queen.plackova, rene.rendy