Dominika Mirgová sa obliekla do svadobných šiat pomerne v mladom veku, a to, keď mala 23. S manželom Petrom si nažívali v harmonickom vzťahu bez škandálov. Tomu je ale, zdá sa, koniec.

Napriek tomu, že je Dominika Mirgová na sociálnych sieťach aktívna a fanúšikom sa prihovára pravidelne, príspevky s manželom často nepridáva. Minulý rok v marci podala priaznivcom, mysliacim si, že už s Petrom netvorí pár, vysvetlenie.

mirgova

 „A prečo by sme nemali? Na základe toho, že ho nedávam na storky? Už dávno som sa vyjadrila, že môj osobný život nebudem na sociálnych sieťach zdieľať. Nechcem, aby mi ľudia videli do ,kuchyne‘, z toho som už vyrástla. Svoje súkromie si chcem chrániť. Verím, že to chápete,“ napísala v tom čase známa speváčka.

Teraz to ale predsa len vyzerá tak, že sa vlaňajšie špekulácie Domčiných sledovateľov o kríze v jej vzťahu naplnili. Otecko spoločného syna Peťka sa má stretávať s inou atraktívnou blondínkou „Dominikin manžel Peťo si našiel novú spriaznenú dušu. Volá sa Klára, je tiež z Trnavy a dokonca ho zverejňuje už aj v svojich ‚storkách‘ na Instagrame. Nedávno zverejnila jeho fotku a napísala k nej ‚Môj vitamín Z‘ a pridala aj veľké srdiečko,“ uviedol pre redakciu Plusky zdroj z blízkosti dvojice.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Pluska.sk, Instagram/dominikamirgovaofficial